• Praca
  • Tester oprogramowania

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Tester Oprogramowania

Miejsce pracy : Bydgoszcz

OPIS STANOWISKA

Tester Oprogramowania będzie odpowiedzialny za przygotowanie i przegląd planów testu zgodnie z obowiązującymi normami jakości, wykonywanie procedur testowych w środowisku laboratoryjnym, współpracę z zespołami dostarczającymi usługi w zakresie zaistniałego problemu i zarządzania zmianą. Ponadto jednym z głównych obszarów odpowiedzialności będzie ciągłe doskonalenie cyklu pracy oraz współpraca z partnerami i dostawcami w celu zapewnienia kontaktu i wsparcia technicznego.

Zakres obowiązków:

  • Przeglądanie wymagań i projektów,
  • Przygotowywanie planów testu,
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, systemowych, regresywnych i wydajnościowych,
  • Automatyzacja testów,
  • Pisanie skryptów używanych podczas fazy testu,
  • Obsługiwanie narzędzi testowych,
  • Ścisła współpraca z inżynierami systemu, programistami oraz zespołem wsparcia klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • Znajomość systemu Linux/Unix,
  • Znajomość Java/JavaScript
  • Umiejętność testowania oprogramowania,
  • Umiejętność automatyzacji testów,
  • Dobre zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Robot Framework / Selenium

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

pdf

Obowiązek Informacyjny RODO

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DACOMET D. Kaczmarek A. Spychalski sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Fordońska 138, tel. 52 360 1111, e-mail .
  2. Podane przez Ciebie dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji na wskazane stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Będziemy przetwarzać Twoje dane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy.
  3. Jeżeli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na pozostawienia swojego CV na okres 12 miesięcy na poczet przyszłych rekrutacji.
  4. Twoja zgoda jest niezbędna aby wziąć udział w przeprowadzanej rekrutacji.
  5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  7. Nadzór nad systemem informatycznym, w którym następuje przetwarzania danych, prowadzi podmiot zewnętrzny.