• Praca
  • Specjalista ds. współpracy z kontrahentami

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Specjalista ds. współpracy z kontrahentami

Miejsce pracy : Bydgoszcz

OPIS STANOWISKA

Obsługa klienta w zakresie napraw

Zakres obowiązków

  • Kwalifikowanie uszkodzonych części do naprawy
  • Nadzorowanie procesu napraw oraz kosztów
  • Monitorowanie wysyłek uszkodzonych części
  • Mierzenie wyników procesów i sporządzanie raportów
  • Wspieranie działań Centrów Naprawczych

Nasze wymagania

  • Znajomość oprogramowania SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programu Excel i narzędzi typu Web tools
  • Umiejętność konsekwentnego realizowania zadań pod presją
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

pdf

Obowiązek Informacyjny RODO

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DACOMET D. Kaczmarek A. Spychalski sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Fordońska 138, tel. 52 360 1111, e-mail .
  2. Podane przez Ciebie dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji na wskazane stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Będziemy przetwarzać Twoje dane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy.
  3. Jeżeli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na pozostawienia swojego CV na okres 12 miesięcy na poczet przyszłych rekrutacji.
  4. Twoja zgoda jest niezbędna aby wziąć udział w przeprowadzanej rekrutacji.
  5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  7. Nadzór nad systemem informatycznym, w którym następuje przetwarzania danych, prowadzi podmiot zewnętrzny.