• Praca
  • Inżynier Procesu Technologicznego

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Inżynier Procesu Technologicznego

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru nad dokumentacją produktową oraz wsparcie Inżyniera Jakości w obiegu informacji nt. reklamacji z działu produkcyjnego
  • Tworzenie dokumentów BOM dla paczek materiałów przeznaczonych do wysyłki
  • Analiza zakupionych materiałów pod kątem zgodności z wymogami Wewnętrznego Systemu Kontroli
  • Utrzymywanie i zarządzanie zmianami produktów w systemie MRP
  • Analiza informacji dotyczących dostępności towarów pod katem możliwości realizacji zleceń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów: telekomunikacja / elektronika
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szerokiego i logicznego spojrzenia na zakres prac produkcyjnych, technologicznych, jakościowych i wdrożeniowych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

pdf

Obowiązek Informacyjny RODO

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DACOMET D. Kaczmarek A. Spychalski sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Fordońska 138, tel. 52 360 1111, e-mail .
  2. Podane przez Ciebie dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji na wskazane stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Będziemy przetwarzać Twoje dane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy.
  3. Jeżeli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na pozostawienia swojego CV na okres 12 miesięcy na poczet przyszłych rekrutacji.
  4. Twoja zgoda jest niezbędna aby wziąć udział w przeprowadzanej rekrutacji.
  5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  7. Nadzór nad systemem informatycznym, w którym następuje przetwarzania danych, prowadzi podmiot zewnętrzny.