• Praca
  • Analityk zgłoszeń serwisowych (angielski, niemiecki)

poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Analityk zgłoszeń serwisowych

ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego

Miejsce pracy : Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój dobrych kontaktów z klientem
  • Rejestracja zgłoszeń przychodzących w systemie oraz przekazanie ich do realizacji
  • Monitorowanie zgodności obsługi zgłoszenia
  • Koordynowanie przebiegu i raportowanie w systemie przebiegu realizacji zgłoszenia
  • Rejestracja opinii klientów dotyczącej jakości serwisu świadczonego przez firmę

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Dokładność i sumienność

Mile widziane wykształcenie wyższe z kierunku Filologia lub Lingwistyka oraz certyfikaty językowe

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię kwartalną, bonusy na karty sodexo
  • Pizza day, spotkania integracyjne
  • Taxi card
  • Szkolenie wstępne (w ramach umowy o pracę), przed rozpoczęciem pracy na stanowisku
  • Możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu na stanowisko
  • Możliwość doskonalenia umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z klientem
  • Międzynarodowe środowisko pracy w firmie o zasięgu globalnym
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego

Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO)."

pdf

Obowiązek Informacyjny RODO

  1. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DACOMET D. Kaczmarek A. Spychalski sp. j. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Fordońska 138, tel. 52 360 1111, e-mail .
  2. Podane przez Ciebie dane osobowe zawarte w przesłanym CV będą przetwarzane w celu bieżącej rekrutacji na wskazane stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Będziemy przetwarzać Twoje dane do czasu zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy.
  3. Jeżeli zechcesz, możesz wyrazić zgodę na pozostawienia swojego CV na okres 12 miesięcy na poczet przyszłych rekrutacji.
  4. Twoja zgoda jest niezbędna aby wziąć udział w przeprowadzanej rekrutacji.
  5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Twoje dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  7. Nadzór nad systemem informatycznym, w którym następuje przetwarzania danych, prowadzi podmiot zewnętrzny.