Firma Dacomet pojawiła się na rynku lokalnych usług telekomunikacyjnych w 1993 roku. Początkowo realizowała prace związane z instalacją i uruchamianiem central telefonicznych, dostarczaniem oraz instalacją przełącznic telefonicznych i małych siłowni. W roku 1999 firma rozpoczęła szerszą współpracę z korporacją Lucent Technologies w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej dla klientów na całym świecie. W kolejnych latach powstawały sekcje odpowiedzialne za obsługę logistyczną oraz realizację zleceń związanych z instalacją i uruchomieniem urządzeń telekomunikacyjnych. Dodatkowo firma wprowadziła usługę całodobowego wspomagania klienta w kwestiach rozwiązywania problemów i usuwania awarii.

Sprawna organizacja procesu rekrutacyjnego i szkoleniowego sprawia, że firma Dacomet nieustannie zwiększa zatrudnienie jednocześnie podnosząc kwalifikacje pracującego zespołu inżynierów. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań sprawiają, że firma może zaoferować szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie, zgodnie ze specyficznymi potrzebami klienta.

Firma Dacomet posiada certyfikat jakości i działa w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001:2015 w zakresie projektowania, instalacji, nadzoru nad instalacjami, testowania systemów telekomunikacyjnych.

Naszą misją jest zapewnianie Klientowi wsparcia w osiąganiu celów biznesowych poprzez tworzenie oraz wdrażanie kompleksowych, bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb.

Dział przygotowania dokumentacji technicznej

Departament projektowy, zajmujący się przygotowaniem dokumentacji technicznej wykorzystywanej podczas procesu instalacji sprzętu telekomunikacyjnego, jest największym działem w firmie. Dacomet zatrudnia

Czytaj całość

Dział obsługi klienta

Sekcja wsparcia technicznego on-line obsługuje klientów na całym świecie, zgodnie z ustalonymi procesami wewnętrznymi. Zespół składa się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających umiejętność

Czytaj całość

Dział implementacji

Dział implementacji zajmuje się przede wszystkim procesami instalacji, testowania i integracji systemów telekomunikacyjnych. Dotychczas nasi pracownicy oraz firmy podwykonawcze mieli okazję realizować projekty związane z:

Czytaj całość